Arrow-long-left
Architektura

MODNA, WYGODNA I EKONOMICZNA
DOM BLISKI NATURZE

Piękno zamknięte w prostocie to opis bryły „nowoczesnej stodoły” – niskiego domu o dwuspadowym dachu. Stają się popularne nie tylko z powodów estetycznych, są także najcieplejsze, doskonale doświetlone i zbudowane z naturalnych materiałów.

W HARMONII Z OTOCZENIEM

Kształtem dachu domy wpisują się idealnie w architekturę wsi i nie dominują wizualnie nad otaczającą zielenią. Duże przeszklenia, nadające architekturze nowoczesny wygląd, otwierają się na tarasy z widokiem na jezioro. Ten dom zaprasza światło i przyrodę do wnętrza.

OSZCZĘDNY DIZAJN CIEPŁEGO DOMU

Moda na domy o prostych kształtach, przypominające stodoły, dotarła do nas ze Skandynawii, gdzie jak nikt inny umieją liczyć koszty ogrzewania. Największe okna montują od południa, by nawet w zimowe, słoneczne dni jak najlepiej dogrzać wnętrze. W naszych domach tam właśnie znajdują się jasne salony. Wejście, wiata garażowa i pomieszczenia gospodarcze architekci umieścili od północy i zredukowali powierzchnię okien do rozsądnego minimum, by tracić przez nie jak najmniej ciepła.

NATURALNA LEKKOŚĆ MATERIAŁÓW

Spokojne w wyrazie, symetryczne dwuspadowe dachy równoważą dynamiczne płaszczyzny ścian parteru i sprawiają, że dom staje się przytulnym i bezpiecznym schronieniem dla jego mieszkańców. Pokrywająca je blacha na rąbek stojący jest minimalistyczna w formie jak sam dom, ale też elegancka i nowoczesna.

TO ŚWIATŁO TWORZY PRZESTRZEŃ

Przestronny, jasny salon jest naturalnym przedłużeniem ogromnych, zadaszonych tarasów, na których możesz spędzać czas nie tylko latem. Wielkie szklane drzwi od południa zacierają granicę pomiędzy strefą dzienną domu i zielonym otoczeniem. Pozostałe pokoje mają okna wychodzące na wschód i zachód. Możesz wybrać, czy będą budzić Cię rano promienie słońca zalewające sypialnię czy wolisz delikatniej – rozproszonym światłem, odbitym od zieleni.

 

JASNE, PRZESTRONNE, NATURALNE, POD KLUCZ

Domy oferujemy w dwóch standardach: deweloperskim i „pod klucz”. Pomiędzy działkami pojawią się utwardzone drogi, żywopłoty i bramy wjazdowe na posesje. Do pierwszych domów możesz wprowadzić się do końca 2020.

Domy