Arrow-long-left
Lokalizacja

Termin realizacji: I etap 2020

Osiedle powstaje na skraju starego sadu, nieopodal Marianowa. Wieś leży za linią drzew otaczających Jezioro Marianowskie.  Z okien na piętrze zobaczysz okazałą wieżę kościoła nad strumieniem Św. Marii oraz napędzany rzeczką stary Młyn Mariański z pokojami gościnnymi.

SZYBKI DOJAZD

Osiedle usytuowane tuż przy trasie DK10, wiodącej przez Stargard do Szczecina i łączącej się z autostradą A6 prowadzącą do Berlina. Od Szczecina i granicy dojedziesz wygodną, nowo wyremontowaną drogą 142. Ze stacji kolejowych w pobliskich Trąbkach dojedziesz do Stargardu, Szczecina i Koszalina. Z przystanku w Marianowie co godzina odjeżdżają autobusy do Stargardu.

0KM Marianovo
0KM Stargard
0KM Szczecin
0KM Berlin
W ZASIĘGU MIAST, BLIŻEJ NATURY

W SERCU NATURY

Marianowo leży w dorzeczu czterech rzek, nad dwoma jeziorami, porastają je bujne łąki i knieje, zamieszkują chronione gatunki. Połowa terenów gminy objęta jest programem Natura 2000, co oznacza, że żaden uciążliwy dla środowiska przemysł nie może ulokować się w okolicy.

JEZIORO MARIANOWSKIE

Duży, czysty zbiornik rynnowy otaczają gęste lasy, brzegi porastają szuwary. Jest perłą Pojezierza Zachodniopomorskiego – jeziorem sandaczowym, z wieloma gatunkami ryb. 82 hektary powierzchni zachęcają do wiosłowania i żeglowania. A że masz je tuż przed domem, strój kąpielowy będziesz wkładać co dzień.

NIE DALEJ NIŻ 4 KM

SZKOŁY<br />
SZKOŁY
2 km
SKLEP
SKLEP 0.3 km
LEKARZ
LEKARZ 2 km
APTEKA
APTEKA 2 km
BANK
BANK 2 km
POCZTA
POCZTA 2 km
POLICJA, STRAŻ
POLICJA, STRAŻ 2 km
POCIĄG
POCIĄG 4 km
AUTOBUS
AUTOBUS 0.3 km
KOŚCIÓŁ
KOŚCIÓŁ 2 km

Historia / rekreacja / sport

Architektura