Arrow-long-left
O nas

Bergpol Investment to polska spółka holenderskiej marki bece.nl, lidera branży rolet okiennych. W Polsce spółka działa od końca lat 80.

Zbudowała fabrykę PAC w Śremie, która produkuje dekoracje okien eksportowane do większości krajów Europy, głównie do doceniających jakość i dobry design Skandynawów.

JESTEŚMY RODZINNIĄ FIRMĄ Z HOLENDERSKIM KAPITAŁEM I STYLEM PRACY.

ponad 30 lat inwestycji w Polsce

Szefem projektu Przystań Marianovo jest Kasper Vencken, absolwent ekonomii w Utrechcie, w Polsce na stałe od 2000 roku. 

Kasper jest zakochany w Polsce, mówi w naszym języku. Lubi gotować, łącząc polską kuchnię i niderlandzka. Z polską żoną i córką mieszka pod Poznaniem.

Kontakt

Kasper Vencken
tel. 793 674 555
kasper.vencken@marianovo.pl

Biuro w Poznaniu:
Bergpol Investment Sp. z o.o.
ul. Wielka 18/12
61-775 Poznan

Architekci

Za projekt architektoniczny Marianovo Przystań odpowiada Poznańskie biuro projektowe Barchitecture www.barchitecture.eu

piękne idee mogą stać się równie piękną realizacją

Bartosz Konieczny, ur. 1981r. – architekt ukończył Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej, pierwszy projekt zrealizowany wykonał na II roku studiów – wielokrotnie nagradzany hotel HOT_elarnia****.

W 2006 roku po otwarciu kolejnego obiektu (zaprojektowanego na IV roku studiów – SPA_larnia DAY SPA) stworzył markę BARCHITECTURE, zaprosił do współpracy Tomasza Sołtysiaka i od tego czasu prowadzą razem pracownię, projektując domy, hotele, biurowce, wnęrza prywatne i komercyjne oraz ich wyposażenie. Nierzadko zdaża się im projektować wazony, świeczniki, sofy i inne elementy, które dopełniają koncepcje wnętrz.
Uważa, że nie ma rzeczy brzydkich a najgorsze są średnie – receptą jest kontrast, a dewizą „Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie”…

Tomasz Sołtysiak, ur. 1981r. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.

Od 13 lat czynny architekt. Od 10 lat posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania  bez ograniczeń.Uważa, że w procesie projektowym najważniejsza jest kreacja i koordynacja, które muszą się harmonijnie przenikać i uzupełniać aby piękna idea mogła stać się równie piękną realizacją.