Arrow-long-left
Biuro sprzedaży
Architektura

NOWOCZESNE, WYGODNE I EKONOMICZNE
W HARMONII Z OTOCZENIEM

Piękno w prostocie - to określenie, które najlepiej oddaje charakter willi. Kontury dachu idealnie wkomponowują się w wiejską scenerię, nie dominując jednocześnie nad zielenią otoczenia.
Duże przeszklenia, które nadają willi nowoczesny charakter, wychodzą na taras tworząc piękny widok na jezioro. Dzięki temu dom w naturalny sposób wpuszcza światło i naturę do swojego wnętrza.

TO ŚWIATŁO, KTÓRE TWORZY PRZESTRZEŃ

Przestrzenny, jasny salon jest naturalnym przedłużeniem ogromnych zadaszonych tarasów, na których możesz spędzać czas nie tylko latem.

JASNE, PRZESTRONNE, NATURALNE, POD KLUCZ

Oferujemy domy w dwóch standardach: deweloperskim i „pod klucz”. Pomiędzy działkami pojawią się utwardzone drogi, żywopłoty i bramy wjazdowe na posesje.

Dopracowany projekt

Domy zaprojektowane w stylu skandynawskim mają największe okna są usytuowane w kierunku południowym. Wnętrze utrzymuje w środku tyle ciepła ze światła słonecznego ile jest możliwe. Dokładnie tam gdzie znajduję się salon.

 

ETAP I

Podczas 1 etapu budowy możliwy jest wybór z 2 rodzajów domów w czterech rzędach, na 12 wielkościach działek – od ponad 1000 m2 do prawie 2000 m2. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada.

Domy