Arrow-long-left
Biuro sprzedaży
Lokalizacja

Życie W SERCU NATURY

Marianowo leży w dorzeczu czterech rzek z pięknym widokiem na jeziora. Połowa terenów gminy objęta jest programem Natura 2000, co oznacza, iż żaden uciążliwy dla środowiska przemysł nie może ulokować się w okolicy.

SZYBKI DOJAZD

15 minut drogi od Marianowa znajduje się Stargard. A jeśli skorzystasz z niedawno oddanej do użytku nową drogi 142 to w 30 min dojedziesz do Szczecina a w 2 godziny do Berlina.

2KM Marianovo
20KM Stargard
48KM Szczecin
195KM Berlin

NIE DALEJ NIŻ 4 KM

SZKOŁY<br />
SZKOŁY
2 km
SKLEP
SKLEP 0.3 km
LEKARZ
LEKARZ 2 km
APTEKA
APTEKA 2 km
BANK
BANK 2 km
POCZTA
POCZTA 2 km
POLICJA, STRAŻ
POLICJA, STRAŻ 2 km
POCIĄG
POCIĄG 4 km
AUTOBUS
AUTOBUS 0.3 km
KOŚCIÓŁ
KOŚCIÓŁ 2 km

W ZASIĘGU MIAST, BLIŻEJ NATURY

Osiedle usytuowane jest tuż przy trasie DK10, prowadzącej do Szczecina przez Stargard i łączącej się z autostradą A6 prowadzącą do Berlina. Ze stacji kolejowej  w pobliskich Trąbkach odjeżdżają regularnie pociągi do Stargardu, Szczecina i Koszalina . Do Stargardu można dojechać również autobusem, który codziennie co godzinę odjeżdża z przystanku w Marianowie.

JEZIORO MARIANOWSKIE

Jezioro Marianowskie należy do Pojezierza Zachodniopomorskiego. Jest jeziorem sandaczowym, z wieloma gatunkami ryb.

Z Przystani Marianovo rozciąga się przepiękny widok na Jezioro Marianowskie a z prywatnego mola możesz w każdej chwili cieszyć się urokiem jeziora. Doskonałe warunki do uprawiania różnych sportów takich jak pływanie, surfing czy żeglowanie zapewnia czysta woda Jeziora Marianowskiego.

Historia / rekreacja / sport

Architektura